Niedawno widzieliśmy nową szkołę w Holandii. Nazywa się przedszkole „Fale”. Nazwa „Fale” pochodzi od głównego celu szkoły, jakim jest podnoszenie umiejętności społecznych dzieci i ich motywacji do osiągnięcia sukcesu, a nie wyglądu fizycznego.

Samo przedszkole jest punktem zwrotnym, ponieważ w bardzo zunifikowany sposób ukazuje jedność między różnymi podmiotami i różnymi kulturami. Fale symbolizują przedmioty szkolne, na przykład sztukę, muzykę, matematykę, nauki ścisłe i geografię. Fale reprezentują również zdolność dzieci do łączenia sił, nawet jeśli nie są tego świadomi. Tę jedność można zobaczyć z różnych perspektyw, gdy patrzy się na nie z zewnątrz, od wewnątrz lub jako całość, a także ze znacznie bliższej odległości, gdy się je obejdzie (w przeciwieństwie do budynków). Ponadto ze wszystkich czterech ścian wychodzą fale, które wskazują wszystkie przedmioty razem na jednym poziomie.

Celem tej historii jest podkreślenie wartości edukacyjnej szkoły podstawowej WAVEE w Auckland. Przedszkolu, z jego innowacyjnym podejściem i potencjalnie tysiącami uczęszczających do niego dzieci, należy pochwalić za jego wpływ na młode umysły i przyszłość edukacji w Nowej Zelandii.

Jedną z najważniejszych rzeczy dla szkoły jest możliwość kształcenia uczniów w sposób, który promuje naukę i rozwój. Tu właśnie wchodzi szkoła podstawowa przy przedszkolu „Fale”.

Szkoła „Fale” to szkoła podstawowa przy przedszkolu „Fale”. „Fale” to miejsce, w którym dzieci mogą uczyć się nowych rzeczy i poznawać nowych ludzi.

Szkoła podstawowa może znajdować się w tym samym miejscu co przedszkole lub w innym miejscu. W każdym razie został zaprojektowany, aby zapewnić dzieciom wczesny start w życie i możliwość nawiązania kontaktów towarzyskich z innymi dziećmi w ich wieku.

Jeśli firma lub organizacja planuje zbudować nową szkołę podstawową, musi to zrobić, aby zachować zgodność z obowiązującymi przepisami i regulacjami dotyczącymi planowania. Zagospodarowanie terenu musi umożliwić przyszłą rozbudowę wraz ze wzrostem populacji, zapewniając w ten sposób wystarczająco dużo miejsca dla przyszłych uczniów uczęszczających do tej konkretnej szkoły podstawowej.

Przedszkole znajdowało się obok przedszkola „Fale”, ale przez wiele lat było zaniedbane. Było to jedno z najbiedniejszych przedszkoli w kraju i jedyne, co z niego zostało, to tylko ściany, podłogi i trochę ziemi wokół niego. Budynek pochodzi z 1882 roku i od tego czasu służy jako szkoła, sierociniec, a nawet magazyn produktów hodowli zwierząt. W 1992 roku fale postanowiły odkupić budynek i przywrócić mu dawną świetność. Ale oprócz odrestaurowania budynku postanowili zasadzić na jego dachu nowe drzewa, które są częściowo widoczne do dziś.

Matematyka ma wiele różnych zasad. Ludzie muszą zawsze ich przestrzegać, ale co z podstawami?

Nie powinniśmy myśleć o tych lekcjach matematyki w szkole podstawowej jako alternatywie dla nauki podstaw. Są po prostu czymś, co się z tym wiąże i nie możesz się bez tego obejść, ponieważ nie możesz pojąć wspaniałych koncepcji bez wiedzy, jak rozwiązywać problemy.

Przedmiot matematyki jest jednym z najłatwiejszych przedmiotów do nauczania w szkole. Oprócz dobrego słownictwa i gramatyki, uczniowie muszą nauczyć się rozwiązywać problemy i rozumieć stojącą za nimi logikę. Dlatego tak ważne jest, aby szkoły dobrze nauczały tego przedmiotu.

Lekcja matematyki to problem matematyczny lub scenariusz, który rozwiązuje się w bardzo krótkim czasie. Trzeba to zrobić, aby uzyskać ogólny obraz tematu. Istnieją różne rodzaje lekcji matematyki, które możesz utworzyć, na przykład Matematyka, taka jak „A + A = B” i „Rozwiąż przez x”, które pomogą uczniom zrozumieć, jak działa ich matematyka, a także pomogą im ćwiczyć korzystanie z niej w prawdziwym życiu.

Studenci są bardzo podekscytowani matematyką i jej wieloma zastosowaniami. Jednak wielu nie potrafi pojąć umiejętności nauk przyrodniczych, zwłaszcza matematyki.

Liczby służą do opisania tego, co chcemy lub chcemy kontrolować lub planować coś. Uczeń, który ma trudności z zapamiętywaniem liczb, prawdopodobnie nie będzie w stanie dobrze nauczyć się matematyki.

Matematyka może być trudna dla niektórych dzieci, dlatego rodzice i nauczyciele muszą uczyć matematyki w taki sposób, aby ich dzieci ją zrozumiały.